Hakkımda

Neler yaptım? Neler yapıyorum?

2013 yılından bu yana, internetin en yoğun gelişiminin yaşlandığı süreç içerisinde çok geniş kapsamda faaliyet göstererek bilgi koleksiyonu oluşturdum. WordPress tabanlı sistemlerle başladığım internet faaliyetlerim, grafik, domain analizi, SEO alanlarında profesyonelleşmemi sağladı. Profesyonel ölçekli çeşitli görsel ve grafik düzenleyici programlarda elde ettiğim tecrübelerimi, web platformlarını düzenlemek amacıyla da kullanıyorum.

Geçen 10 yıllık süre içerisinde özellikle SEO alanının dinamik koşulları hakkında eş zamanlı bilgi gelişimi sağladım. Aynı zamanda sürekli alansal gelişimle ilgili eğitim ve çalışmalarımı sürdürüyorum. 2013 yılından günümüze kadar, internet üzerinde çeşitli alanlarda hizmet sunumlarını kesintisiz bir şekilde sürdürüyorum. Sayısız başarılı projeyle birlikte artan bilgi birikimimi MODTE Markası adı altında sürdürüyorum. Kurumsal niteliğe bürünmüş olan tüm internet faaliyetlerim, kayıtlı bir ticari işletme olarak sürüyor.
Faturalı ve resmi olarak sunduğum profesyonel hizmetlerim, WordPress tabanlı web platformlarına yönelik geniş kapsamlı çözümler, web tasarımı hizmetleri, içerik üretimi, domain analizi, site içi SEO desteği, grafik tasarım alanlarına odaklanmış durumdadır. Sunduğum tüm hizmetlerim, geniş bilgi birikimi ve deneyimlerimin ışığında, titiz bir planlama ve çözüm sürecinden geçirilerek sunuluyor. meyil ile siz de çözüm odaklı hizmet alın…

  • Anahtar Teslim Web Sitesi (Kurumsal, E-Ticaret, Blog vb.)
  • Sosyal Medya Hizmetleri (Takipçi, Beğeni, İzlenme, Post Tasarımı vb.)
  • WordPress Hizmetleri, Domain Analizi, İç SEO, Canlı Destek Hizmetleri